08:24 17-07-2013

Pierwsze tygodnie obowiązywania nowych zasad odbierania śmieci nie przyniosły negatywnych uwag mieszkańców gminy Żyraków. Ale na zapowiedzianą obniżkę cen wywozu odpadów trzeba będzie jeszcze poczekać.

Komentarze do artykułu "Nowy system bez dużych problemów".

kot Europejski
14:22 17-07-2013

U mnie na osiedlu nie ma też problemu ze śmieciami. Przyjeżdżają w terminie, zostawiają worki takie same jak zabrali (kolor), a nie cały komplet ( byłby zbędny). Z segregowaniem jest różnie ( u sąsiadów). Może gdyby różnica w odpłatności była większa więcej osób zdecydowało by się na selektywną zbiórkę. O obniżce ceny nie ma co marzyć przy takiej dziurze budżetowej, ale mogło by miasto dorzucić worki czarne na pozostałe śmiecie.

pies dębicki
00:37 18-07-2013

W (jeszcze) mieście Dębica tez problemu nie ma: wywalam na podłogę śmietnika, bo kubły przepełnione. Przynajmniej zbieracze mają teren mniej skoncentrowany i łatwiej w tym smrodzie grzebać.

Pozdrawiam urzędników - w papierach zapewne wszystko gra!

Mirosław xxxx
22:07 21-07-2013

Na Sobieskiego przyszły broszury i harmonogram wywozów z którym miały przyjść worki niestety nic niema. Minął już termin wywozu śmieci bio i śmieci segregowanych. Auto prawdopodobnie jeździło na pusto bo nikt nie wyniósł chociaż z takim samochodem się nie spotkałem.

Kangur Australijski
22:32 21-07-2013

Bo worki są na wymianę, dostaniesz jak jakiś oddasz wypełniony
Kto do tej pory segregował to już miał bo i tak PGO bierze śmieci jak brało w workach
No i oczywiście 3 auta jeżdżą, co może tłumaczyć wyższy koszt - od worków, drugie od chyba bio i trzecie od śmieci pozostałych

Odpowiedz