Wygraj skuter na pikniku

akr, 30 kwiecień 2013, 09:13
Średnia: 0.0 (0 głosów)
To wyjątkowa impreza, w której na pewno warto wziąć udział. Parafia w Latoszynie zaprasza na trzecią już Motomajówkę, podczas której nie zabraknie dobrej zabawy.
Wygraj skuter na pikniku

Żelaznym punktem Motomajówki będzie parada motocyklistów.

Odbędzie się ona w niedzielę 5 maja. Początek zaplanowano na godz. 10.30. O tej porze motocykliści będą mogli wjechać na plac przy kościele. Godzinę później rozpocznie się msza św. w ich intencji, a po niej zostaną poświęcone wszystkie pojazdy.

Na godz. 12.30 zaplanowano występ kapeli Mała Ziemia Suska, a godzinę później paradę motocyklistów. Właściciele ryczących maszyn przejadą przez Latoszyn, Gumniska, Południk, Gołęczynę, Mokrzec, Chotową, Straszęcin. W tej ostatniej miejscowości zatrzymają się przy grocie Matki Bożej z Lourdes. Później pojadą do Dębicy, gdzie przejadą ulicą Kościuszki na plac Solidarności. Stąd wyruszą na Rynek, a następnie ulicami: Krakowską, Leśną, Gajową i Orlą, wrócą do Latoszyna. A tutaj od godz. 13.30 występować będą dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Latoszynie oraz ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Dębicy. Przed publicznością zaprezentują się również tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego Złota Para, akordeonista Piotr Mróz oraz zespół Heaven Project. O godzinie 19. rozpocznie się koncert kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie - Genozareth.

Podczas pikniku rozprowadzane będą cegiełki w ramach akcji pod hasłem Mój dar serca. Zostanie ona przeprowadzona w celu zbiórki pieniędzy na budowę podjazdu dla niepełnosprawnych przy kościele w Latoszynie. Akcja ta zostanie podsumowana o godz. 20. Wtedy też rozdane zostaną nagrody. Warto wziąć w niej udział, bo można wygrać wiele wartościowych nagród, w tym skuter.

Amatorzy tańca będą mogli uczestniczyć w zabawie, która rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do 22. Całą imprezę wzbogacą pokazy policjantów oraz strażaków. Jedną z atrakcji będzie również wystawa zabytkowych samochodów przygotowana przez Automobilklub Stomil Dębica.

Artykuł wyświetlono 1105 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
O%20nas
Informator
Turystyka
Galeria
Encyklopedia
Czytelnia
Ol2
Info%20kopia
Pogoda

Dębica

Partly Cloudy 6°C

Ciśnienie: 1011 hPa

Prędkość wiatru: 39 km/h

Wilgotność: 75%

stat4u