31-latek nie żyje. Wypadł z czwartego piętra

iw, 21 czerwiec 2012, 10:03
Średnia: 0.0 (0 głosów)
Wczoraj po południu dębiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności w związku ze zdarzeniem, w którym śmierć poniósł 31-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna wypadł przez okno z mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
31-latek nie żyje. Wypadł z czwartego piętra

foto: www.podkarpacka.policja.gov.pl

Wczoraj około godziny 16:15 w bloku mieszczącym się przy ul. Robotniczej w Dębicy policjanci wraz z prokuratorem pracowali na miejscu tragicznego w skutkach zdarzenia. Jak wstępnie ustalono 31-letni mieszkanec Dębicy wypadł przez okno z mieszkania mieszczącego się na czwartym piętrze, w którym w tym czasie trwała libacja alkoholowa. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala, jednak pomimo wysiłku lekarzy po kilku godzinach zmarł.

Jak ustalili funkcjonariusze w mieszkaniu oprócz 31-latka znajdowały się jeszcze dwie kobiety oraz dwóch mężczyn, mieszkańcy Dębicy. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia okliczności w jakich doszło do wypadku. Zatrzymane kobiety to 26 i 39-latka. U pierwszej z nich badanie na trzeźwość wykazalo 3,55 promila, a u drugiej 3,53 promila alkoholu w organizmie. Do aresztu trafili również  20 i 43-latek. W chwili zatrzymania również byli nietrzeźwi. Badania wskazały kolejno 1,60 i 2,93 promila alkoholu.

Obecnie prowadzone są czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP w Dębicy.

Artykuł wyświetlono 1741 razy
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Tagi
O%20nas
Informator
Turystyka
Galeria
Encyklopedia
Czytelnia
Ol2
Info%20kopia
Pogoda

Dębica

Partly Cloudy 8°C

Ciśnienie: 1009 hPa

Prędkość wiatru: 44 km/h

Wilgotność: 61%

stat4u